insulina insulina

mgr Weronika Ciszak

Magister kosmetologii ze specjalizacją trychologia praktyczna, dyplomowany dietetyk praktyczny. Kwalifikowany fitoterapeuta, edukator medyczny i diabetologiczny oraz opiekun medyczny. Redaktorka czasopisma Trychologia Okiem Specjalisty. Właścicielka firmy o profilu trychologiczno-dietetycznym, mieszczącej się w podmiocie leczniczym Gabinety Medyczne Novina. Stażystka w Laboratorium Molekularnych Badań nad Metabolizmem w Katedrze Żywienia Człowieka i Dietetyki, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, uczestniczka koła naukowego w Katedrze Człowieka i Dietetyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Pasjonatka nauki i wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii. Autorka licznych publikacji trychologicznych w magazynie branżowym oraz bloga dietetyczno – trychologicznego na stronie www.ciszak.com.pl. Praktyk dietetyczny propagujący wykorzystywanie żywienia w terapiach trychologicznych, autor nutridiet trychologicznych, diet w chorobach autoimunologicznych i przewlekłych. Prelegent i inicjatorka wykorzystania kapilaroskopu w diagnostyce trychologicznej. Dietetycznie pasjonatka diety antyhistaminowej, anty zapalnej, MIND i w cukrzycy. Trychologicznie pasjonatka diagnostyki unaczynienia skórnego oraz jego wpływu na owłosioną skórę głowy. Prywatnie miłośnik zwierząt, podróży, tańca i muzyki, a także terapii relaksacyjnych.