insulina insulina

mgr Jagoda Wojczyńska

Z wykształcenia jest biologiem, ekologiem oraz kosmetologiem. Ukończyła Collegium Biologicum na uczelni im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz specjalizację z Kosmetologii na WSZUiE w Poznaniu. Po studiach poszerzała swoją wiedzę teoretyczną i weryfikowała ją z wiedzą praktyczną korzystając z możliwości współpracy z International Laboratory of Plant Neurobiology na Uniwersytecie Florenckim oraz pracy w laboratorium Instytutu Ochrony Roślin w Poznaniu. Swoją edukację biologiczno – biotechnologiczną łączyła z licznymi kongresami, szkoleniami i konsultacjami zawodowymi z zakresu kosmetologii; diagnostyki i terapii skór problematycznych. Podwyższała swoje kompetencje i zdobywała wiedzę branżową przede wszystkim po to, aby stworzyć bezpieczne systemy i skuteczne zabiegi w swoim gabinecie Mirtillo.  Zdobytą wiedzą i umiejętnościami dzieli się ze Studentami Wyższej Szkoły Terapii i Edukacji w Poznaniu, jako wykładowca i trener.