insulina insulina

mgr Anna Stachecka - Kantor

Jest specjalistą podologii i od ponad 10 lat związana z tą tematyką. Praktykę zawodową zdobywała w trakcie mobilnych wizyt u potrzebujących pacjentów oraz podczas wolontariatu w poradni chirurgicznej i diabetologicznej w POSUM. Własny gabinet podologiczny otworzyła w Poznaniu 7 lat temu. W nim wraz ze swoim zespołem zajmuje się pacjentami podologicznymi oraz prowadzi szkolenia podologiczne.

„Anielska” cierpliwość oraz umiejętne podejście do „małych pacjentów” pozwala jej skutecznie rozwiązywać problemy w obrębie stóp dzieci i młodzieży. Jest autorką wielu publikacji oraz wieloletnim wykładowcą na kierunku podologia. Dla niej uczenie innych, dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem oznacza pewnego rodzaju spełnienie.

W życiu kieruje się zasadą: „Kto chce to znajdzie sposób, a kto nie chce znajdzie powód”. Sama nie szuka powodów ;) Ponadto wierzy, że aby nabrać tego szlachetnego szlifu, który diament zmienia w brylant, trzeba żyć z pasją. Kiedy praca staje się pasją, przestajemy pracować.

Prywatnie jest szczęśliwą mamą 4-letniego chłopca, lubi grać na pianinie i w gry komputerowe. Wraz z mężem uwielbia podróżować i odkrywać piękno otaczającego nas świata.